Intenzivní školení na AtlasPROfilax Academy Switzerland® 

Moderní technika "Atlanto-okcipitální korekce" 

 

AtlasPROfilax Academy Switzerland® byla založena v roce 1995 Reném-C. Schümperlim, Dr. E.M., vynálezcem metody. Je jediným školícím centrem originální metody na světě. Sídlo Akademie je ve Švýcarsku (CH-3960, Sierre).  

Pouze osoby, které zde byly vyškolené jsou způsobilé a schopné metodu správně a bezpečně aplikovat. Jejich jmenný seznam je uveden na www.atlasprofilax.com.

Akademie také zajišťuje pravidelné kontroly kvality zákroku a prodlužuje licence k provozování metody.


 

Chtěli by jste vědět, jak určit stav a polohu atlanto-okcipitálního skloubení? A rádi by jste provedli korekci atlasu přímo ve Vaši praxi?

Chtěli by jste zlepšit své terapeutické výsledky a nabídnout pacientům nové a vysoce efektivní řešení?

Potřebujete "strukturální" terapii pro řešení potíží s mechanickou příčinou?

Hledáte jiný přístup ke klasickému řešení problémů pohybového aparátu, držení těla a v léčbě bolesti?

Chcete pracovat v komplexním přístupu u patologií temporomandibulárního kloubu a skusu?

 

Pak nás kontaktujte na telefonu + 42 0 603 797 646 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

 

Školení je určeno pro ty, kteří pracují v oblasti zdraví, zejména lékaře a fyzioterapeuty, se znalostí anatomie a fyziologie. Výcvik je koncipován na základě poznatků a dat ověřených léty klinické praxe, v souladu s medicínou založenou a důkazech. 

 

Chcete se přípojit? Zde jsou jednotlivé kroky přijímacího řízení: 
 
1. Již provedená korekce atlasu. 2. Zaslat životopis a motivační dopis. 3. Osobní pohovor s regionálním ředitelem. 4. V rámci přijímacího řízení bude třeba zaslat kopii diplomu a dalších certifikátů, fotografii pasového formátu atd.

 


Každý student v rámci školení obdrží speciální patentovaný přístroj, vyráběný přímo ve Švýcarsku. Každý je opatřen sériovým číslem, má dvouletou garanci a certifikát CE.

 
Po úspěšném ukončení školení budete moci okamžitě metodu praktikovat ve své klinické praxi s velkým úspěchem! 
 
Vy i Vaši pacienti často zažijete okamžité a výrazné výsledky. Pro blaho Vašich pacientů - využijte příležitosti naučit se tuto diagnostickou a terapeutickou techniku.